O mně

Doporučení klientů

Děkujeme za perfektní spolupráci. Navrhl jste nám synův pokoj přesně podle našich představ a tím nám ušetřil spoustu práce a času, kdy bychom si museli s pokojem lámat hlavu sami a výsledek by nebyl ani zdaleka takový, jaký je teď.
Máme další zkušenost , že se vyplatí obrátit se na profíky a tím vy stoprocentně jste. 

Zobrazit návrh » manželé Koneční

Úžasná spolupráce, příjemné jednání a profesionální přístup. Skvělá 3D vizualizace v přírodních odstínech. Doporučuji i co se týká výběru materiálu. Byla jsem velmi spokojena.

Zobrazit návrh » Kateřina Grohmanová

Spolupráce s panem Gavurou byla velmi příjemná a konstruktivní. Cílem bylo prosvětlit a oživit prostor čekárny s ohledem na zátěž, kterému je tato místnost během dne vystavena. Toto se beze zbytku podařilo. Děkuji.

Zobrazit návrh » MUDr. Zapletalová

 Spolupráce s p.Gavurou byla super,navrhl,vyřídil,zařídil vše velmi rychle k naší spokojenosti,můžu jen doporučit!

Zobrazit návrh » Andrea Raidová

Chtěli bychom vyslovit chválu na práci návrhu kuchyně od pana Gavury. Spolupráce, nápaditost a zkušenost byla na místě. S návrhem jsme byli velmi spokojeni a určitě můžeme doporučit i co se týče spolupráce s klientem, která je velmi výborná.

Zobrazit návrh » Radek Berkopf

Už od roku 2008 navrhuji bytové i nebytové prostory. Každý prostor je pro mne výzvou. Návrh interiéru je odrazem myšlenky designéra a musí splňovat představy klienta o stylovém a pohodlném bydlení. S vášní se pouštím do nových prací pro své klienty.

Sleduji a orientuji se v posledních trendech bydlení i designu. Neustále se vzdělávám, abych vám vždy mohl odevzdat perfektní práci. Jsem připraven pro vás navrhnout a zrealizovat kompletní interiér na míru.

Návrhy interiérů Olomouc

Spolupracuji s předními světovými výrobci nábytku, kuchyní, svítidel, podlahových krytin a dalších bytových prvků.

Nabízím:

  • vypracování návrhu interiéru (dispoziční řešení, tvar nábytku a zařizovacích prvků, barevnost, vizualizace, výkresy - stavební, technologických rozvodů, truhlářské),

  • poradenství ohledně výběru vhodných materiálů,

  • doporučení věrohodných firem pro následnou realizaci (zajištění cenových nabídek),

  • dohled v průběhu realizace, včetně koordinace řemesel až po předání zákazníkovi,

  • cena návrhu závisí na velikosti a členitosti navrhovaných prostor.

Máte zájem o návrh interiéru? Kontaktujte mě